كدخبر: 3417 تاريخ : 8 فوریه 2024 - 08:54

افتتاح مدرسه خیر ساز فولاد کبودراهنگ

این مدرسه ۱۲ کلاسه با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان در دو طبقه در زمینی به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع توسط شرکت فولاد ساخته شده است .

افتتاح مدرسه خیر ساز فولاد کبودراهنگ

به گزارش خبرگزاری صدای کورنگ ، توسلی نماینده مردم بهار کبودراهنگ در  مجلس شورای اسلامی در آیین افتتاحیه این مدرسه گفت: شهرستان  کبودراهنگ قطب فولاد است و چند کارخانه فولاد در منطقه داریم و علاوه بر این‌ها نیروگاه هم در این منطقه قرار دارد ولی متاسفانه شرکت‌ها تاکنون به تعهدات خود عمل نکرده اند و ما از این موضوع گله مند هستیم.

فتح الله توسلی افزود از شرکت فولاد که این مدرسه را بنا نهاده  قدردانی می‌کنیم و امیدواریم نیروگاه شهید مفتح که قول احداث ۴ مدرسه در منطقه را داده است به زودی عملی شود.

وی خاطرنشان کرد ما از توسعه و صنعت حمایت می‌کنیم و انتظار داریم که به طور ویژه صنایعی که در این منطقه واقع شده‌اند در مسئولیت‌های اجتماعی به این منطقه کمک کنند.

نماینده  مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی  بیان داشت: متاسفانه این منطقه محروم است و مردم این منطقه به دلیل وجود نیروگاه شهید مفتح و صنایع‌ دیگر با مشکلات  کمبود آب، فروچاله‌ها و  آلاینده‌های  صنایع ،دست و پنجه نرم می‌کنند و آسیب دیده اند و با توجه به معافیت‌های مالیاتی صنایع  در این منطقه و کسب درآمد  ده‌ها هزار میلیارد تومانی این صنایع  باید این آسیب‌هایی که  به مردم منطقه وارد شده است را جبران کنند.

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *

آخرین اخبار