كدخبر: 3456 تاريخ : 11 فوریه 2024 - 20:32

حضورپرشور کبودراهنگی ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مردم ولایت مدار شهرستان کبودراهنگ در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال نیز حضور با شکوه و پرشور داشتند .

حضورپرشور کبودراهنگی ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش خبرگزاری صدای کورنگ ، با آغاز راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن همزمان با سراسر کشور،نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار، امام جمعه، شهردار، دادستان، رئیس اطلاعات، معاون سیاسی امنیتی فرماندار و جمعی از مسئولان و گروه‌های مردمی شهرستان کبودراهنگ زیر پرچم ولایت در حمایت از انقلاب اسلامی  به خیابان آمدند.

در سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، مردم انقلابی شهرستان کبودراهنگ بار دیگر به صحنه آمدند تا ضمن تجدید بیعت با آرمان های انقلاب اسلامی یاد و خاطره شهدای گلگون کفن انقلاب را گرامی بدارند.

قشرهای مختلف مردم از پیر و جوان، ورزشکاران، دانشگاهیان، کارمندان، کارگران، طلاب و مسئولان دستگاه های مختلف در این راهپیمایی باشکوه حضور یافتند تا در سالگرد پیروزی انقلاب بار دیگر با آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی تجدید بیعت کنند.

حضور کودکان و نوجوانان که دست نوشته ها و پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران را در دست داشتند در کنار قشرهای مختلف مردم در راهپیمایی  چشمگیر بود.

در این راهپیمایی مردمان  این دیار به همراه خانواده با حضوری انبوه و متراکم در کنار هم خشم و انزجار خودشان را از دشمنان نظام و انقلاب به نمایش گذاشتند و با سر دادن شعارهای الله اکبر، ۲۲ بهمن ماه یوم الله  یوم الله، مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل حضور خودشان را به تصویر کشاندند.

راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال در بخش گل تپه و شیرین سو وروستاهای بخش مرکزی شهرستان  با حضور یکپارچه و وحدت آفرین مردم برگزار شد.

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *

آخرین اخبار