كدخبر: 3442 تاريخ : 10 فوریه 2024 - 18:56
استاندار همدان:

 همبستگی نیروی‌هوایی با امام‌خمینی(ره) شتاب‌دهنده‌ پیروی انقلاب اسلامی شد

استاندار همدان گفت:به فرموده‌ فرمانده کل قوا حضرت آیت‌الله‌العظمی امام‌خامنه‌ای(مدظله‌العالی) اقدام پرسنل نیروی هوایی در روز نوزدهم بهمن‌ماه سال ۱۳۵۷ یک شتاب‌دهنده‌ بزرگ برای پیروزی انقلاب اسلامی بود.

 همبستگی نیروی‌هوایی با امام‌خمینی(ره) شتاب‌دهنده‌ پیروی انقلاب اسلامی شد

به گزارش خبرگزاری صدای کورنگ به نقل از روابط عمومی استانداری همدان، علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان در مراسم گرامیداشت روز نیروی‌هوایی ارتش جمهوری‌اسلامی ایران، گفت: رژیم منحوس پهلوی امیدوار بود ارتش را در مقابل مردم قرار دهد و قیام انقلابی ملت را سرکوب کند اما بدنه‌ جامعه و ارتش معتقد، ارزشی و قرآنی بود و با ارزش‌های ضددینی نظام منحوس طاغوت عجین نشد.

مقام عالی در استان گفت: اعلام همبستگی نیروی هوایی ارتش با حضرت‌ امام‌خمینی(ره) یک زلزله در درون رژیم منحوس پهلوی ایجاد کرد.

وی افزود: پیش از انقلاب‌اسلامی پرسنل نیروی هوایی اجازه‌ تعمیر و حتی مراقبت از ادوات نظامی را نداشتند اما پس انقلاب‌اسلامی دلاورمردان نیروی‌هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با مهندسی معکوس به تجهیزات نظامی که بهتر از مشابه خارجی است دست پیدا کردند.

استاندار بیان کرد: رژیم بعث عراق نسبت به رزمندگان به ویژه ارتشیان جان‌برکف نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران کینه داشتند و پس‌از تصویب قطعنامه با به شهادت رساندن رزمندگان منطقه‌ی سوباشی این حقد و کینه را بیشتر نشان دادند.

قاسمی فرزاد تصریح کرد: افتخار ارتش و نیروی‌هوایی ما ایستادگی تا سرحد شهادت در برابر دشمنان و متجاوزان است.

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *

آخرین اخبار