كدخبر: 3451 تاريخ : 11 فوریه 2024 - 10:00

‍ ‍ پیام نماینده مردم شريف شهرستانهای بهار وکبودراهنگ به مناسبت دهه مبارک فجر

‍ ‍ پیام نماینده مردم شريف شهرستانهای بهار وکبودراهنگ به مناسبت دهه مبارک فجر

 به گزارش خبرگزاری صدای کورنگ متن این پیام به شرح ذیل است :

بسم الله الرحمن الرحیم

به روح بلند حضرت روح الله ره و تمامی شهدای انقلاب درود می فرستم و ایام الله دهه فجر را به رهبر معظم انقلاب و همه هم وطنان عزیز، بویژه مردم شريف شهرستان های بهار وکبودراهنگ  تبریک عرض می کنم.

اگرچه دهه مبارک فجر را در شرایطی آغاز می کنیم که مردم عزیز کشورمان  شرایط سختی را تحمل می کنند و فشارهای سنگین اقتصادی؛ تورم و گرانی مردم را نگران و‌آزرده کرده است که بخشی بخاطر دشمنی های دشمنان انقلاب و تحریم‌های ناجوانمردانه علیه ملت عزیز ایران و بخشی هم ناشی از برخی عملکردهای غلط دولتهای گذشته و برخی از مسئولان فعلی است.

اینجانب به عنوان خادم مردم در ملت در این مدت حضور در خانه ملت همواره تلاش کردم ضمن تلاش برای حفظ و دفاع از ارزش‌های اصیل انقلاب زبان گویایی ملت باشم و ان شاءالله زین پس نیز خواهم بود.

این انقلاب با نام و یاد بزرگ مردی بنام حضرت روح الله شناخته می شود که همه همت او خدمت به مردم بویژه محرومان و مستضعفان بود و هرگز به دنیا و زرق و برق آن آلوده نشد و تمام عمر پربرکت خود را صرف حفظ دین و دفاع از مردم مستضعف  دنیا نمود.

این انقلاب بعد از حضرت روح الله با هدایت کسی پیش رفته است که پاک ترین؛ آگاه ترین و دلسوزترین رهبر دنیاست و با اطمینان عرض میکنم اگر هرآنچه این مرد بزرگ فرمود عمل می شد شرایط بسیار بهتر از امروز بود.

این انقلاب مدیون و مرهون خون شهدایی است که بهترین دوران خود بودند.

این انقلاب مرهون آزادگان و جانبازان و ایثارگرانی است که ۸ سال در مقابل متجاوز ایستادند و سالها در زندانهای بعث شکنجه شدند و دست از امام وانقلاب نکشیدند و یا بخشی از وجود خود را فدای کشور کردند.

تلاش همه قوای سه گانه این است که از همه امکانات داخلی وخارجی برای رفع مشکلات مردم استفاده کنند و البته در مواردی هم ناموفق بوده اند اما اینجانب که از خانواده ای بسیار محروم برخاسته ام به مردم عزیز عرض می کنم:

 دستاوردهای انقلاب بسیار فراتر از آن چیزی است که گفته شده و ما هرگز گذشته را فراموش نمی کنیم که وضعیت روستاها و کشور چگونه بود.  اما

 مشکل «شعارهای انقلاب» نیست بلکه در عمل به شعارهای انقلاب است.

مشکل از «رهبری» نیست بلکه به دلیل « عدم اطاعت ازرهبری» است.

 مشکل از «آرمانها» نیست بلکه «دوری از آرمان‌های انقلاب» است.

هرآنچه از خدمت و عزت و خوبی سراغ دارید ناشی از انقلاب است و هرچه نا کارامدی و سستی و فساد می بینید به دلیل انتخاب است.

کسی حق ندارد انقلاب را مصادره به مطلوب نماید و تک تک مردم این کشور بزرگ دوستدار ایرانند و انقلاب و اکنون انقلابی کسی است که باری از دوش مردم بردارد و خدمتی به آنان نماید.

کسی حق ندارد برای رسیدن به قدرت یا ثروت؛ انقلاب را قربانی کند.

 مردم شریف بهار وکبودراهنگ در طول انقلاب نشان داده اند که حامیان واقعی ولایت ونظام بوده اند و خواهند بود و این وظیفه همه مسئولان بویژه اینجانب را در خدمت به مردم سنگین تر می کند. تلاشم در این مدت هم همین بوده است .ان شاءالله شرمنده امام و شهدا و مردم نشویم.

از مردم عزیز دعوت می کنم در انتخابات اسفند ماه سال‌جاری با مشارکت حداکثری خود دشمنان را از رسیدن به اهداف شومش نا امید نمایند. مشارکت حداکثری تضمین کننده و تامین کننده امنیت ملی و تقویت اقتدار ملی است.

توسلی_ خادم مردم شريف شهرستانهای بهار وکبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی

بیست و دوم بهمن یکهزاروچهارصدو دو

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *

آخرین اخبار