كدخبر: 3428 تاريخ : 9 فوریه 2024 - 18:06

۲۰۰ کانال تلویزیونی تبلیغات انتخابات مجلس با حضور رئیسی افتتاح شد

200 کانال تلویزیونی تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور رئیس‌جمهور افتتاح شد.

۲۰۰ کانال تلویزیونی تبلیغات انتخابات مجلس با حضور رئیسی افتتاح شد

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، ۲۰۰ کانال تلویزیونی تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور افتتاح شد.

در این مراسم، احمد وحیدی وزیر کشور، پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما و تعدادی از معاونان و مدیران رسانه ملی نیز حضور داشتند.

پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما در این مراسم، اظهار کرد: از ابتدای شکل‌گیری رادیو و تلویزیون، نزدیک به ۱۶۰ شبکه تلویزیونی و رادیویی ملی، استانی و بین‌المللی در صداوسیما فعال شده است.

وی افزود: یکی از سرفصل‌های سند تحول رسانه ملی، حرکت به سمت آرمان‌ها به جای حرکت تحت ضابطه است.

رئیس سازمان صداوسیما یادآورشد: در این طرح، به تعداد حوزه‌های انتخابیه، کانال‌های انتخاباتی به صورت بیست و چهار ساعته در اختیار نامزدها قرار داده شده است.

جبلی تصریح کرد: مناظرات انتخاباتی نامزدهای دوازدهین دوره مجلس شورای اسلامی به صورت ضبط شده است و از بین نامزدهایی که در هر حوزه انتخابیه ثبت‌نام کرده‌اند، انجام خواهد شد.

جبلی عنوان کرد: مناظره‌ها شامل برخی سؤالات عمومی و عمدتا مربوط به همان حوزه انتخابیه خواهد بود و نامزدها می‌توانند راهکارهای مورد نظر برای حل مسائل حوزه انتخابیه خود و همچنین حل مسائل کلانی که به عهده نماینده مجلس است را مطرح کنند.

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *

آخرین اخبار