كدخبر: 634 تاريخ : 6 اکتبر 2018 - 18:37

اولین شماره نشریه صدای کورنگ منتشر شد

اولین شماره مجله صدای کورنگ منتشر شد و از طریق دفتر نشریه در کبودراهنگ یا ارسال پست با هماهنگی قبلی و اشتراک قابل دریافت است

اولین شماره نشریه صدای کورنگ منتشر شد

به اطلاع مسئولین محترم ومردم عزیز شهرستان می رساند با لطف وعنایت الهی و کمک همکاران محترم اولین شماره مجله صدای کورنگ منتشر شد و از طریق دفتر نشریه در کبودراهنگ یا ارسال پست با هماهنگی قبلی و اشتراک قابل دریافت است .دراین زمینه لازم است نکاتی را عرض نمایم:
۱-انتشاراولین شماره معمولا نیازبه هماهنگی های زیادی دارد که بخشی سازمانی است وبخشی داخلی به همین دلیل وزارت ارشاد ۶ماه فرصت دراختیار نشریه قرار می دهد که این هماهنگی ها را انجام دهند .
۲-طی مدت چندماه گذشته با توجه به شرایط اقتصادی کشور؛قیمت کاغذ ؛زینک و چاپ وسایر ملزومات حداقل ۶برابر شده وهزینه بسیارسنگینی به نشریات تحمیل شده است درماه اخیر کمبودکاغذ بویژه دراستان همدان کاملا ملموس بود وهست.
۳-تلاش ما براین بود که مجله با بهترین کیفیت ازنظرکاغذ ؛طراحی و گرافیک و.. تقدیم مردم شود لذا ازبهترین کاغذ خارجی استفاده شد‌.
۴-علیرغم اینکه چاپ درتهران با هزینه کمتری انجام می شد اما به یکی ازچاپخانه های همدان که دستگاههای جدید وخوبی داشت سپرده شد.
۵-در خصوص مفاد نشریه هم همکاران بنده زحمات زیادی کشیدند وبا دو نفرازمسئولان شهرستان ویکی از سرمایه گذاران شهرستان و همچنین مربیان و عضو تیم کبدی مصاحبه شد و مطالب بسیارمهمی گفته شده است علاوه براین ؛بخشهای مختلف دیگر درشماره اول وجود دارد .
۶-قیمت تک شماره مجله ۱۵۰۰۰تومان و اشتراک سالیانه با احتساب پست وتخفیف صدهزار تومان خواهد بود ‌دوستانی که مایل هستند فرم اشتراک را پرکنند تا نشریه برایشان پست شود
۷-ضمن تشکر از دوستانی که دراین شماره مارا یاری کردند از همه همشهریان بویژه افراد اهل قلم ؛دانشجویان واساتید ومسئولان محترم تقاضا داریم ما را با نوشتن مطالب خود واشتراک برای دریافت مجله یاری نمایند.
۸- مدیران،شرکتها و تولیدکنندگان و سایر فعالان اقتصادی برای تبلیغ کالا وخدمات و یا معرفی خدمات و اقدامات و گزارش عملکرد می توانند به آدرس ایمیل ُsedayekorang@gmail.comمکاتبه نمایند
فرم اشتراک به پیوست می باشد:

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *

آخرین اخبار