كدخبر: 1406 تاريخ : 12 سپتامبر 2020 - 23:52

بیانیه اداره تبلیغات اسلامی و شورای هیات مذهبی شهرستان کبودراهنگ

این نشریه فرانسوی، با رفتار غیر منطقی و ناپسند خود تحت لوای آزادی بیان، خشم مسلمانان جهان را برانگیخت که بفرمایش مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) گناه بزرگ و نابخشودنی است و یک بار دیگر عناد و کینه‌ی شرارت ‌بار دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه‌ی مسلمانان را آشکار ساخت .

🔸🔸بار دیگر اهانت مجدد به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشأن اسلام توسط نشریه فرانسوی « شارلی ابدو » موجب جریحه دار شدن احساسات و عواطف تمامی موحدان عالم و بخصوص مسلمانان جهان شد.

این اقدام ، یک رفتار تحریک آمیز، تفرقه برانگیز و نفرت ساز و توهینی آشکار به ارزش‌های مقدس اسلامی و عقاید قریب به دو میلیارد مسلمان در جهان است . این نشریه فرانسوی، با رفتار غیر منطقی و ناپسند خود تحت لوای آزادی بیان، خشم مسلمانان جهان را برانگیخت که بفرمایش مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) گناه بزرگ و نابخشودنی است و یک بار دیگر عناد و کینه‌ی شرارت ‌بار دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه‌ی مسلمانان را آشکار ساخت .
و تأسف بارتر آن که رئیس جمهور فرانسه ، با عبارت « این اقدام را محکوم نمی‌کنم ! » به طور تلویحی با ربط دادن این کار زشت و اقدام موهن به آزادی بیان و عقیده در کشورش، از اهانت کنندگان حمایت نمود.

پدیدآیی چنین رفتارهای نفرت برانگیز در کشورهای غربی، از انحطاط فرهنگی و سقوط اخلاق جوامع مغرب‌زمین حکایت می کند. انحطاط فرهنگی و سقوط اخلاقی که سردمداران نظام سرمایه داری لیبرال دموکراسی، در شکل گیری آن نقش اساسی و عمده ای دارند. اگر در سال های گذشته دولتمردان کشورهای غربی، به وظایف خویش از منظر انسانی و اخلاقی در قبال مقدسات مسلمانان عمل می‌کردند و نسبت به اولین اهانت ها به ساحت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله واکنش مناسب نشان می دادند؛ قصه پر غصه سوزاندن قرآن و اهانت به آخرین پیامبر الهی که رحمه للعالمین است؛ هر از چندی تکرار نمی شد. البته باید دانست و گفت، این رفتارهای موهن و نفرت برانگیز در امتداد جنایات تروریسم داعشی علیه اسلام قرار دارد.

اداره تبلیغات اسلامی وشورای هیات مذهبی شهرستان کبودراهنگ اهانت این نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر عظیم الشأن اسلام را به شدت محکوم نموده ، از تمامی مسلمانان جهان و به خصوص از علما و اندیشمندان اسلامی و همچنین از تمامی سازمان ها و نهادهای بین المللی می‌خواهند؛ نسبت به اقدامات و رفتارهای موهن و حرمت شکنانه در غرب علیه اسلام ساکت نباشند .

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *

آخرین اخبار