كدخبر: 1644 تاريخ : 15 آگوست 2021 - 01:18

قوای سه گانه کشور را به سوی تمدن سازی اسلامی ریل گذاری کنند

قوای سه گانه کشور را به سوی تمدن سازی اسلامی ریل گذاری کنند

به گزارش صدای کورنگ به نقل از خانه ملت /نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس، گفت: قوای سه گانه بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب باید کشور را به سمت تمدن سازی اسلامی ریل گذاری کنند و این وظیفه‌ای بس سنگین است، حرکت به سمت تمدن اسلامی بدون پیشرفت، حرکت فعال و عقلانیت غیرممکن است.

فتح الله توسلی در نطق میان دستور
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، فتح الله توسلی نماینده مردم بهار و کبورآهنگ در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود در نشست علنی روز( چهارشنبه ۲۰ مردادماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت فرارسیدن ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) و تشکر از مردم برای حضور در انتخابات، گفت: یاد و خاطره مرحوم جعفری نماینده فقید حوزه انتخابیه بهار و کبودرآهنگ را گرامی می‌دارم و از مردم شریف حوزه انتخابیه‌ام و عوامل برگزار کننده انتخابات تشکر می‌‎کنم.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مردمان شهرستان بهار و کبودرآهنک ، بی ادعا، تلاشگر و تولید کننده‌اند اما متاسفانه محروم و کم برخوردار نیز هستند که در هر صحنه‌ای از انقلاب حاضر بودند و این بار علی رغم تمامی سمپاشی‌ها و بداخلاقی‌ها با رای پر معنای خود فرزند خود را لایق خدمت دانستند و مدال ارزشمند نوکری و اعتماد را به اینجانب عطا کردند صمیمانه تشکر می‌کنم و امیدوارم خادم و سخنگوی صادق برای پیگیری آرمان‌های اصیل انقلاب و خواسته‌های امام این انقلاب و پیگیری مطالبات مردم باشم.

وی افزود: متاسفانه شرایط اقتصادی کشور و عملکرد غیرقابل دفاع برخی دولتمردان و مسئولان کشور، تحریم‌های ظالمانه دشمنان خارجی و جریان سلطه ، بذر یاس و نا امیدی در جامعه ایران عزیز پراکنده است و آنچه می‌تواند این شرایط را تغییر دهد تشکیل قوایی در تراز انقلاب اسلامی و شعارهای اصیل است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: انتخاب حجت الاسلام رئیسی بارقه امیدی است که در این شرایط ایجاد شده و امیدوارم این سید گرانقدر و دولت آینده بتوانند با خدمت به مردم مجددا شور و نشاط را در سراسر ایران اسلامی ایجاد کنند و ما نمایندگان از هیچ کوششی برای تحقق شعارهای دولت مردمی به ویژه دولت آقای رئیسی فروگذار نمی‎‌کنیم.

توسلی، ادامه داد: قوای سه گانه بر اساس رهنمودهای رهبر معظم انقلاب باید کشور را به سمت تمدن سازی اسلامی ریل گذاری کنند و این وظیفه‌ای بس سنگین است، حرکت به سمت تمدن اسلامی بدون پیشرفت، حرکت فعال و عقلانیت غیرممکن بوده، امیدوارم مجلس نیز در راستای انجام این رسالت سنگین ریل‌گذاری برای دستگاه‌های اجرایی را به شکلی ایجاد کند که مبتنی بر مطالعه و تدوین قوانین مناسب برای اداره کشور باشد و با درک اهمیت وظیفه خود از برخی روزمرگی‌ها نجات یابد.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: به عنوان یکی از دوستداران آقای رئیسی ضمن تبریک اعلام می‌کنم که مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از وی و دولت آینده بر وظیفه نظارتی خود عمل می‌کند و مطالبات نظام و مردم را پیگیری می‌کند.

وی گفت: وزرای دولت مردمی باید در مقابل نمایندگان مردم و تک تک مردم پاسخگو باشند و از آنچه که در چند سال گذشته اتفاق افتاده درس عبرت بگیرند و با کم کردن فاصله خود با مردم بار دیگر طعم شیرین خدمت را به کام مردم بچشانند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اکنون هزاران خانواده که تمام دارایی و داشته‌های خود را برای تامین سرپناه فروخته‌اند سال‌ها است که منتظرند دولت که وظیفه تامین مسکن آنها را بر عهده دارد به وظیفه خود عمل کند اما هزاران مسکن مهر حدود ۱۰ سال است که ناتمام مانده و در دولت قبل اراده برای تکمیل آنها وجود نداشت و برخی چهاردیواری مخروبه‌ای را بدون هیچگونه امکاناتی تحویل مردم داده و می‌دهند.

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *

آخرین اخبار