كدخبر: 2599 تاريخ : 2 آگوست 2023 - 14:13

نماینده بهار و کبودرآهنگ در مراسم آئین کلنگ زنی قطعه اول باند دوم همدان_گل تپه_غار علیصدر

۴بانده کردن محور همدان گل تپه علیصدر را میتوان بزرگترین پروژه استان خطاب کرد/پروژه های مهم بدون ماده ۲۳ امکان اجرایی ندارد /توسعه راه های استان از اولویت های استان است

نماینده بهار و کبودرآهنگ در مراسم آئین کلنگ زنی قطعه اول باند دوم همدان_گل تپه_غار علیصدر

به گزارش خبرگزاری صدای کورنگ ؛ دکتر توسلی ضمن تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)و خیر مقدم به دکتر خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و استاندار محترم و هیئت همراه عنوان کرد: مسیر همدان-گل تپه-غار علیصدر یکی از مسیر های بسیار خطرناک و حادثه خیز است و یک میلیون گردشگر تردد میکنند و نقطه بسیار مهم و استراتژیک است .

توسلی با بیان اینکه طی سالها در این مسیر تعداد زیادی انسان ها جان باختند افزود: یکی از مشکلات اصلی این راه عدم داشتن ماده ۲۳ بود و با گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم قاسمی وزیر محترم راه و شهرسازی که در جلسات متعددی که با ایشان داشتیم و مکاتبات را ارائه دادیم .

وی با بیان اینکه پروژه های مهم بدون ماده ۲۳ امکان اجرا ندارد گفت: اینطور پروژه ها مجوز سازمان برنامه را لازم دارد با حضور در سازمان برنامه و با عنایتی که دولت محترم سیزدهم داشت و هر دو وزیر محترم اقای مرحوم قاسمی و آقای بذر پاش نامه زدند و سپس برای تامین اعتبار بیشتر آن تلاش کردیم.

نماینده مردم شریف بهار و کبودرآهنگ از ضمن تشکر از دکتر قاسمی فرزاد استاندار همدان جهت اینکه با برگزاری جلسات متعدد با مدیر کل ها و پیگیری ها اعتبار جذب کردیم و پیگیری ها با کمک های این بزرگواران به نتیجه رسید

دکتر توسلی از اجرای ۳ تا پروژه بسیار بزرگ در حوزه زیر ساخت در شهرسازی خبر داد و گفت: پروژه احداث قطعه اول باند دوم همدان گل تپه علیصدر بعنوان یکی از ابر پروژه های استان است.

وی گفت:پروژه هایی از جمله مسیر  همدان-گل تپه_غار علیصدر ،راه همدان خلعت آباد _کبودرآهنگ. ماده ۲۳ اخذ شد الحاق به پروژه ماده ۵۶ ۲۰۰ میلیارد در مناقصه است .

وی ادامه داد:احداث راه آهن کوریجان در دو سال برای شهرستان های بهار و کبودرآهنگ تقدیم میکنیم.

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *

آخرین اخبار