كدخبر: 3103 تاريخ : 27 نوامبر 2023 - 13:33
استاندار همدان:

فرهنگ بسیجی در بنیان اسلام و مذهب ما وجود دارد

استاندار همدان گفت: بسیج فقط یک سازمان نظامی و مختص انقلاب اسلامی نیست و فرهنگ بسیجی در بنیان دین مبین اسلام و مذهب شیعه وجود دارد.

فرهنگ بسیجی در بنیان اسلام و مذهب ما وجود دارد

به گزارش خبر گزاری صدای کورنگ به نقل از روابط عمومی استانداری همدان ،علیرضا قاسمی‌فرزاد روز یکشنبه (۱۴۰۲/۹/۵) در آیین گرامیداشت هفته بسیج در استانداری همدان افزود: فرهنگ بسیجی در بنیان اسلام و مذهب ما وجود دارد بسیج فقط یک سازمان نظامی و مختص انقلاب اسلامی نیست و فرهنگ بسیجی در بنیان دین مبین اسلام و مذهب شیعه وجود دارد.

وی ادامه داد: در صدر اسلام اتحاد و انسجام بسیج‌گونه مسلمانان بود که تعداد قلیل آنان را بر خیل عظیم کفار و مشرکین پیروز کرد.

استاندار همدان گفت: امام عظیم‌الشأن انقلاب بسیار هوشمندانه دستور تأسیس نهادهایی را پس از پیروزی انقلاب‌اسلامی صادر کردند و بسیج هم با فرمان ایشان و در زمانی که کشور با مشکلات بسیاری روبرو بود، برای حل مسائل توسط خود مردم در سال ۵۸ شکل گرفت.

قاسمی فرزاد افزود: نهادهایی که به دستور حضرت امام خمینی(ره) پس انقلاب‌اسلامی تأسیس شد، امروزه مجموعه‌ای اثرگذار و فاخر هستند.

استاندار همدان خاطرنشان کرد: بسیج در عرصه‌های مختلف پس از انقلاب‌اسلامی نقش‌آفرینی کرده و ایثار و جانفشانی‌های بسیجیان در دوران دفاع‌مقدس و پس از آن باعث صلابت و استحکام نظام الهی و مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.

قاسمی فرزاد گفت: حضور بسیجیان در دوران دفاع‌مقدس باعث دلگرمی و قوت قلب نظامیان بود و صفوف به هم فشرده‌ ارتش جمهوری‌اسلامی، سپاه پاسداران و بسیجیان با دست خالی در مقابل تمام دنیا و استکبار، ثابت کرد که حق در مقابل باطل پیروز است.

استاندار همدان افزود: فرهنگ و تفکر بسیج نوید پیروزی می‌دهد و امروز به برکت بسیج شاهد رخدادهای بسیار خوبی در عرصه‌های مختلف به ویژه سازندگی کشور هستیم.

قاسمی فرزاد خاطر نشان کرد: به بیان فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان، یک‌هزار و ۳۱۳ پروژه به برکت همکاری بسیج و بسیجیان در استان به ثمر رسیده است.

وی اظهار کرد: آبرسانی یکی از مشکلاتی است که سال‌های سال گریبانگیر مردم در شهر و روستا بوده که با همراهی و مدد قرارگاه محرومیت‌زدایی امام حسن‌مجتبی(ع) تا پایان سال ۱۶۰ روستا و طی امسال و ۲ سال آینده به ۲۰۰ روستای دیگر نیز آبرسانی خواهد شد.

استاندار همدان با بیان اینکه رئیس‌جمهور از بسیجیانی است که از قبل، حین و پس از پیروزی انقلاب اسلامی از یاران امام عظیم‌الشأن(ره) و پس از ایشان از مریدان و یاوران رهبر معظم‌انقلاب(مدظله‌العالی) هستند و برنامه‌های وی توأم با تفکر بسیجی است افزود: همه‌ باید با هماهنگی و انسجام برای پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت مردمی و انقلابی ایران قوی تلاش کنیم.

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *

آخرین اخبار