كدخبر: 3327 تاريخ : 12 می 2024 - 13:45

تلاش‌های جمعیت هلال‌احمر استان همدان در راه خدمت‌رسانی

استاندار همدان گفت:خدمات یک سال اخیر جمعیت هلال‌احمر استان در جهت نوع‌دوستی و خدمت به دیگران، حاکی از تلاش‌های ایثارگرانه است.

تلاش‌های جمعیت هلال‌احمر استان همدان در راه خدمت‌رسانی

به گزارش خبرگزاری صدای کورنگ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری همدان،علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار همدان  در دیدار با مدیرعامل و معاونین جمعیت هلال‌احمر استان، گفت: اساس و بنیان شکل‌گیری جمعیت هلال‌احمر توجه و امدادرسانی به افرادی است که در راه مانده و یا در بلایای طبیعی و غیرطبیعی آسیب دیده‌اند.
مقام عالی دولت در استان گفت: حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) در نهج‌البلاغه فرمودند رسیدگی به فریاد و ندای کمک‌خواهان می‌تواند باعث برطرف شدن گناهان کبیره شود.

وی افزود: به گواه تاریخ روح بلند ایثارگری در دل مردم شریف استان همدان وجود دارد و این مردم همیشه در راستای خدمت‌رسانی ایثارگرانه خوش درخشیده‌اند.

استاندار همدان بیان کرد: در اعتبارات سفر رئیس‌جمهور محترم حضرت آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رئیسی به استان ۲۵ میلیارد تومان برای تکمیل پایگاه امداد و نجات جمعیت هلال احمر تخصیص یافت که ۸۸ درصد آن محقق شده است.

قاسمی فرزاد تصریح کرد: همچنین ۱۵ میلیارد تومان برای تجهیزات رادیویی جمعیت هلال احمر پیش‌بینی شد که ۸۳ درصد تحقق یافته است.

وی افزود: از تلاش‌های بی‌وقفه جمعیت هلال‌احمر به ویژه در پایان سال و ایام سفرهای نوروزی در راستای خدمت‌رسانی به مردم تشکر و قدردانی می‌کنم .

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *

آخرین اخبار