كدخبر: 3340 تاريخ : 14 می 2024 - 11:12
توسلی:

درآمدهای مالیاتی استان همدان بازنگری شد

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از بازنگری در درآمدهای مالیاتی همدان خبر داد و گفت: با انجام این کار حدود پنج هزار میلیارد از تعهدات استان در این حوزه کاهش یافت.

درآمدهای مالیاتی استان همدان بازنگری شد

به گزارش خبرگزاری صدای کورنگ ، فتح الله توسلی گفت: با انجام بازنگری در این حوزه، تعهد مالیاتی استان همدان از ۵۹ هزار و ۱۰۷ میلیارد ریال به ۵۴ هزار و ۴۹۶ میلیارد ریال کاهش یافت.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: درآمدهای استانی پیوست لایحه بودجه سال ۱۴۰۳ در نشست مشترک کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی، سازمان برنامه و بودجه کشور و سازمان امور مالیاتی مورد بررسی و بازنگری قرار گرفت.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رشد درآمدهای مالیاتی بدون ایجاد فشار به مودیان مورد تاکید قرار دارد و در این زمینه اقدامات خوبی از سوی مجلس و دولت انجام شده است.

توسلی افزود: مجلس تاکید دارد تا در افزایش درآمدهای مالیاتی و اصلاح قوانین مالیاتی فشاری به فعالان بخش تولید وارد نشود.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحقق “جهش تولید با مشارکت مردم” به عنوان شعار سال باید مورد توجه جدی قرار بگیرد،افزود: حمایت از فعالان اقتصادی و رسیدگی به مطالبات و درخواست های آنان می تواند به محقق کردن این شعار کمک کند.

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *

آخرین اخبار