كدخبر: 3360 تاريخ : 17 می 2024 - 13:09
استاندار همدان:

نهضت بیدارگری در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت لازم الاجراست

استاندار همدان گفت:نهضت بیدارگری و جهاد تبیین در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت لازم الاجراست.

نهضت بیدارگری در طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت لازم الاجراست

به گزارش خبرگزاری صدای کورنگ ، علیرضا قاسمی‌فرزاد استاندار شامگاه چهارشنبه (۱۴۰۳/۲/۲۶)در مراسم دومین رویداد جایزه ملی جوانی جمعیت، گفت: نهضت بیدارگری و جهاد تبیین برای رفع معضل سالمندی جمعیت در دستور کار باشد.

وی با بیان اینکه امروز نگرانی بزرگی در کشور با عنوان سالمندی جمعیت وجود دارد، اظهار کرد: آنچه امروز به آن مبتلا هستیم، حاصل سال‌ها نقشه و طراحی دشمنان برای ایران‌اسلامی است که با شعارهای فریبنده و ظاهراً زیبا جمعیت را کاهش دادند.

قاسمی‌فرزاد ادامه داد: در دولت مردمی به دنبال ایجاد فضای فکری و انگیزشی جهت افزایش ازدواج و فرزندآوری هستیم، اگر کشور ما در مقابل بحران‌ها در طول سال‌ها مقاومت کرده به واسطه تأثیر نهاد مقدس خانواده است.

وی افزود: در سال‌های دفاع مقدس شاهد تربیت و پرورش روحیه‌ی ایثارگری در فرزندان توسط نهاد مقدس خانواده بودیم که حاصل آن خانواده‌های چند شهید بود که در آسمان افتخارات ایران اسلامی می‌درخشند.

قاسمی‌فرزاد تصریح کرد: دولت مردمی با اهدا زمین به خانواده‌های دارای سه و چهار فرزند تشویقات خوبی پیش‌بینی و اجرا کرد.

وی بیان کرد: در استان همدان یک هماهنگی و انسجام بسیار خوب در بین مدیریت استان، دستگاه‌های اجرایی، دستگاه‌های فرهنگی و اجتماعی در راستای تحقق اهداف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت وجود دارد.

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *

آخرین اخبار