كدخبر: 3530 تاريخ : 5 ژوئن 2024 - 11:13

آب فاز دوم شهرک صنعتی لالجین ظرف یک ماه آینده متصل می شود/مطالعات ناحیه صنعتی شوریجات و ترشیجات طی ۳ ماه آینده

آب فاز دوم شهرک صنعتی لالجین ظرف یک ماه آینده متصل می شود/مطالعات ناحیه صنعتی شوریجات و ترشیجات طی ۳ ماه آینده

به گزارش خبرگزاری صدای کورنگ ، دکتر فرشاد مقیمی سه شنبه ۱۵خرداد در جریان بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان بهار و کبودراهنگ در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در خصوص بحث فاز دوم آب شهرک صنعتی لالجین تا شرایط نصب ترانس به زمان نیاز است که در این رابطه حداکثر یک ماه آینده آب واحدهای صنعتی و در حال ساخت و ساز شهرک متصل می‌شود .

وی با اشاره به بحث ایجاد شهرک صنعتی، صنفی، تخصصی ترشیجات و شوریجات شهر مهاجران، تصریح کرد: در شهرستان بهار در شهر مهاجران احداث ناحیه صنعتی، صنفی، تخصصی شوریجات و ترشیجات را داریم که قرار شد در این رابطه مطالعات آن را همکاران ظرف سه ماه آینده انجام دهند البته مشروط به اینکه دستگاه‌های خدمات رسان تاییدیه نهایی تامین آب و برق آن را بدهند که بعد از آن تصمیم بگیریم چه اقداماتی در این منطقه انجام دهیم.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ادامه داد: از گذشته در جریان مسائل و مشکلات منطقه لالجین بودیم و برای احداث فاز دوم شهرک صنعتی لالجین تصمیماتی مبنی بر واگذاری‌ها انجام گرفته بود که خوشبختانه این تصمیمات انجام و اجرایی شده‌اند.

مقیمی افزود: آب و برق لازم در فاز دوم داخل شهرک صنعتی لالجین وجود دارد اما اینکه به دست سرمایه‌گذاران و واحدهایی که در حال ساخت و ساز در این شهرک هستند برسد، در یک بازه زمانی چند روزه قرار شد دوستان به صورت دسته جمعی درخواست‌های خود را به اداره برق تحویل بدهند و بلافاصله پیمانکار انتخاب کرده و برق را به واحدها متصل کنند.

مقیمی اضافه کرد: البته تا زمان اتصال، شهردار شهر همکاری می‌کند که بتوانیم حداقل یک تانکر به صورت سیار و به وسیله خودروهای مرتبط، انتقال آب به این محل را انجام دهد تا از این آب برای ساخت و ساز استفاده شود و فصل ساخت و ساز از دست نرود.

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *

آخرین اخبار