كدخبر: 3718 تاريخ : 30 ژوئن 2024 - 11:31

بازدید نماینده مردم شریف بهار و کبودراهنگ از روند آسفالت ریزی محور خروجی لالجین تا حسین آباد کارخانه قند(کوریجان)

فتح الله توسلی نماینده مردم شریف بهار و کبودراهنگ به همراه فیض اللهی فرماندار شهرستان و آهکی مدیر کل راهداری استان و رییس راهداری شهرستان از روند آسفالت ریزی محور خروجی لالجین به کوریجان (تا حسین آباد کارخانه قند ) بازدید کرد.

بازدید نماینده مردم شریف بهار و کبودراهنگ از روند آسفالت ریزی محور خروجی لالجین تا حسین آباد کارخانه قند(کوریجان)

به گزارش برگزاری صدای کورنگ ، نماینده مردم شریف بهار و کبودراهنگ در بازدید از محور های مواصلاتی شهرستان بهار گفت: توسعه زیرساخت ها قطعا در به پیشرفت شهرستان و حوزه انتخابیه موثر خواهد بود.

وی با بیان اینکه شهرستان بهار از ظرفیت های متعددی برخوردار است باید محورها ومسیرهای مواصلاتی مناسبی داشته باشد گفت: در نشست با رییس سازمان راهداری کشور مطالبات و نیازهای این حوزه را مطرح کردیم و فقط در یکسال مالی بالغ بر ۱۴۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

وی با اشاره به محور خروجی لالجین تا حسین آباد کارخانه قند گفت: وضیعت این مسیر نامناسب بود و از مطالبات مردم شریف این منطقه بود که با همت راهداری و تأمین اعتبار ۲۴ میلیاردی آن این مسیر به صورت کامل روکش آسفالت می شود.

فتح الله توسلی گفت: با هماهنگی صورت گرفته و دغدغه مندی فرماندار شهرستان بهار و مدیران راهداری در رفع و اصلاح نقاط حادثه خیز شهرستان گام خوبی برداشته شده است.

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *

آخرین اخبار