كدخبر: 3636 تاريخ : 17 ژوئن 2024 - 12:20
توسلی مطرح کرد:

شبانه روزی شدن درمانگاه شهر مهاجران/ ساخت پایگاه اورژانس در بهار و کبودرآهنگ

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس گفت: شبانه روزی شدن درمانگاه شهر مهاجران یکی از مطالبات چندین ساله و به‌حق شهروندان این شهر بود که در سال گذشته با پیگیری لازم این امر محقق شد.

شبانه روزی شدن درمانگاه شهر مهاجران/ ساخت پایگاه اورژانس در بهار و کبودرآهنگ

به گزارش خبرگزاری صدای کورنگ ، فتح اله توسلی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اقدامات انجام شده در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: اخیرا جلسه ای با ریاست سازمان شهرداری ها و دهیاری کشور داشتم که در این نشست پیرامون تامین امکانات از جمله ماشین آتش نشانی، لودر و … برای شهرداری صحبت شد و پس از مباحث مطرح شده مقرر شد بررسی های لازم صورت پذیرد و پس از آن اقداماتی در این رابطه انجام گیرد.

وی افزود: برای حل مشکلات محورهای مواصلاتی حوزه انتخابیه نیز با معاون وزیر راه و شهرسازی نشستی داشتم و مقرر گردید اعتبار لازم برای تکمیل این پروژه ها در نظر گرفته شود و امیدوارم با همکاری اداره کل استان این محورها سریعا تکمیل شوند از ایجاد حوادث جاده ای پیشگیری شود.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس بیان کرد: شبانه روزی شدن درمانگاه شهر مهاجران یکی از مطالبات چندین ساله و به‌حق شهروندان این شهر بود که در سال گذشته با پیگیری لازم این امر محقق شد.

توسلی اظهار کرد: خوشبختانه با همکاری شورای اسلامی شهر مهاجران، خیرین و نیز شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دانشگاه علوم پزشکی همدان عملیات اجرایی ساخت و احداث پایگاه اورژانس ۱۱۵ این شهر آغاز شد

0 دیگاه

ارسال دیگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخشهای مورد نیاز علامتگذاری شده اند *

آخرین اخبار